اره نواری + قیمت خرید فروش

اره نواری یکی از پرکاربردترین محصولات در صنعت محسوب می شود. نمی توان قیمت اره نواری را ثابت در نظر گرفت در حقیقت قیمت خرید و فروش این محسوب به پارامترهای زیادی وابسته است. برای مثال شرایط روز بازار، تعداد سفارش، نو یا دست دوم بودن محصول، قیمت ارز و بسیاری موارد دیگر بر قیمت اره نواری اثر گذار هستند بنابراین بهتر است قبل از اقدام به خرید این محصول، قیمت آن را به صورت روزانه استعلام نمایید
اره نواری + قیمت خرید فروش

اره نواری

اره نواری انواع مختلفی از اره در بازار موجود است که هر کدام از این اره ها کاربرد مخصوص به خود را دارند. ممکن است اره ساده با کاربرد خانگی و یا در مقیاس صنعتی باشد. اره نواری یکی از همین اره هاست که کاربرد آن بیشتر در صنایع و کارگاه ها می باشد.

مکانیزم و ساز و کار این دستگاه ها همانگونه که از نامشان نیز پیداست از طریق یک اره نواری شکل صورت می گیرد. اما اساسا کاربرد این اره ها چیست و برای برش چه متریالی از آنها استفاده می شود؟ اره های نواری چند نوع دارند؟

باید گفت که بازه تولید این اره ها بسیار گسترده است. از اره مخصوص به فولاد و فلزات گرفته تا اره هایی که در مغازه های پروتئینی مشاهده می کنید که از آنها برای برش قطعات گوشت استفاده می شود. این اره ها ممکن است برای برش هر وسیله یا ماده ای استفاده شوند.

مسلما برای برش یک لایه ضخیم از فولاد شما نیاز به دستگاهی مخصوص خواهید داشت چراکه اینکار به سادگی امکان پذیر نیست، بنابراین می توانید از اره نواری مخصوص فلزات استفاده کنید. این اره ها هرگونه فلز را برای شما به سادگی برش خواهند داد.

چرم، چوب، سنگ و… دیگر موادی هستند که می توان آنها را با اره نواری برش داد. البته همانگونه که اشاره شد اره های نواری انواع مختلف دارند و برای مثال اگر شما به دنبال برش چوب هستید باید اره نواری مخصوصی خریداری کنید که برای همین کار ساخته شده است.

ایمنی در استفاده از اره های نواری بسیار مهم است. معمولا برای استفاده از این دستگاه ها باید در ابتدا آموزش های لازم را ببینید به خصوص اگر اره نواری در مقیاس صنعتی و مخصوص برش اجسام سخت نظیر فولاد و آهن باشد.

اره های نواری از لحاظ عملکرد نیز انواع مختلفی دارند. ممکن است این اره ها تماما اتوماتیک و بدون دخالت دست باشند که این اره های بیشتر در مقیاس کارخانه ای و صنعتی استفاده می شوند. برخی اره ها نیز ممکن است نیمه اتوماتیک بوده و نیاز به اپراتور انسانی داشته باشند.

اره نواری گلپایگان

اره نواری گلپایگان اره نواری گلپایگان از بهترین اره های نواری موجود در کشور بوده که در دسته اره های گرید بالا جای می گیرد. این اره ها با تیغه های قدرتمند خود می توانند در بسیاری از صنایع اعم از فلزات، سنگ و شیشه و… مورد استفاده قرار گیرند.

بازه تولیدی این اره ها بسیار گسترده بوده و شما می توانید متناسب با نیاز خود اره نواری را تهیه نمایید. این اره ها به صورت کاملا مستقیم و بدون واسطه به فروش می رسند و شما در واقع اره را به صورت از تولید به مصرف خریداری می نمایید.

همانگونه که می دانید در فروش مستقیم هزینه های اضافه نظیر پورسانت واسطه ها، هزینه جابه جایی، مالیات و… حذف شده و همین امر سبب می شود که شما اره را در کمترین قیمت ممکن خریداری نمایید. در واقع شما محصول را به صورت کیفیت حداکثر و قیمت حداقل خریداری می نمایید.

همچنین اگر فکر می کنید که شناخت کافی از این دستگاه ها ندارید می توانید با کارشناسان فروش مشورت نمایید تا بهترین اره متناسب با نیاز و صنعتی که به آن اشتغال دارید را انتخاب نمایید.

اره نواری کوچک

اره نواری کوچک همانگونه که اشاره شد اره های نواری انواع مختلفی دارند، اره نواری کوچک، اره نواری بزرگ، اره فلزات، چوب و… ممکن است شما یک کسب و کار کوچک و یا یک کارگاه خصوصی داشته باشید بنابراین باید یک اره نواری متناسب با نیاز خود تهیه کنید.

اره های نواری بزرگ و صنعتی اغلب قیمت های بسیار زیادی دارند و قابل استفاده در مکان های کوچک نیستند و از آنها باید در کارخانجات استفاده کرد. برای کسب و کار کوچک خود می توانید اره نواری با سایز کوچک خریداری نمایید.

مسلما این اره ها از لحاظ کارایی قابل قیاس با اره های بسیار بزرگ و صنعتی نیستند اما برای کار در مقیاس های کوچک، نیاز شما را کاملا مرتفع خواهند نمود. شما می توانید متناسب با نیازی که دارید یک اره نواری کوچک و جمع و جور خریداری کنید.

ممکن است شما قصد برش چوب داشته باشید و یا برای کارگاه چرم خود نیاز به یک اره نواری کوچک جهت برش زدن قطعات چرم داشته باشید. اره های نواری برای کارگاه های سنگ بری، برش گوشت و مواد پروتئینی، برش شیشه و… هم ابزار کار محسوب می شوند.

شما هر کسب و کاری که داشته باشید می توانید اره نواری کوچک مخصوص به آن کار را تهیه نمایید و به راحتی راندمان کار خود را افزایش دهید. این اره های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک با قدرت بسیار بالایی که دارند هرگونه قطعه را برای شما به راحتی برش خواهند زد.

اره نواری فولاد بر

اره نواری فولاد بر همانگونه که اشاره شد اره های نواری انواع متفاوتی دارند یکی از این اره ها، اره نواری فولاد بر است. فولاد جنس بسیار سخت و مستحکمی دارد و به هیچ وجه با ابزار معمولی قابل برش نیست بنابراین شما نیازمند اره مخصوص فولادبر هستید.

تیغه نواری این اره ها مرتب در گردش بوده و با قدرت بالا هرگونه فولاد با هر درجه از خلوص را به راحتی برش می دهد. این اره ها هم در سایز بزرگ برای کارخانجات و هم در سایزهای کوچکتر برای کارگاه ها موجود است. بسته به سایز قطعات که قصد برش آنها را دارید، می توانید اره نواری فولاد بر تهیه نمایید.

در مرکز برتر فروش اره نواری شما می توانید این اره ها را با قیمتی بسیار مناسب و به صورت مستقیم و بدون واسطه خریداری کنید. لازم به ذکر است علاوه بر فروش حضوری امکان فروش آنلاین و اینترنتی نیز فراهم شده است و شما می توانید به راحتی از هر کجای ایران این اره ها را سفارش دهید.

اگر فکر میکنید نیازمند اطلاعات بیشتری در این رابطه هستید می توانید با کارشناسان فروش تماس بگیرید تا اطلاعات تکمیلی به شما اعلام گردد.