با ابزارهای کهنه ساعتی کلاسیک بسازید!

یک ساعت دیواری بسازید ساعت دیواری کلاسیک پاندول دار که نه تنها به مردم بگوید ساعت چند است، بلکه سبک شخصی، علایق و خلاقیت شما را نیز بیان کند انجام این کار سخت نیست – فقط به کمی الهام و زمان کمی نیاز دارید.
از زمان ظهور آنها در قرون وسطی، ساعت ها در طیف به ظاهر نامحدودی از سبک ها ساخته شده اند حتی در روزگار کنونی، آنها همچنان به اختراع مجدد ادامه می‌دهند و افرادی که خودتان آن را انجام می‌دهند، طرح‌های خلاقانه‌تری ارائه می‌کنند زمان کجا می رود؟ ما قبلاً رکوردهایمان را دوست داشتیم و اکنون آنها را در گود ویل به صورت پر از جعبه رها می کنیم.
قبل از پاکسازی مجموعه خود، ساعت دیواری چوبی گرد چرا یکی از موارد مورد علاقه خود را کنار نگذارید و چیزی برای یادآوری روزهای خوب قدیمی درست نکنید، این آموزش ویدیویی را تماشا کنید تا ببینید تبدیل یک LP به یک ساعت DIY چقدر آسان است.
از یک کره مقوایی، می توانید در عرض چند دقیقه دو ساعت دنیوی DIY بسازید ابتدا، کره زمین را در استوای خود نمره دهید و سپس کره را از وسط نصف کنید.
روی قطب ها سوراخ کنید، ساعت دیواری دو طرفه چوبی سپس مکانیسم های ساعت را از بین ببرید خودشه! موارد اضافی را به یک دوست هدیه دهید یا جفت را کنار هم آویزان کنید و هر کدام را در منطقه زمانی متفاوتی تنظیم کنید.
باور کنید یا نه، ساعت دیواری برنز کلاف های رنگارنگ این ساعت از مجلات قدیمی آمده است! هیچ ابزاری برای این DIY لازم نیست – فقط صبر، کاری که شما انجام می دهید این است که صفحات مجله را محکم دور یک مداد بپیچانید و هر رول را با یک چسب ببندید هنگامی که منبع کافی تهیه کردید، سیم پیچ ها را با هر ترتیبی که به نظر می رسد به هم بچسبانید.
 • منابع:
  1. Weekend Projects: 5 Favorite DIY Wall Clocks
 • تبلیغات: 
  1. نحوه انتخاب لباس بچه گانه
  2. کشف اکسیر جوانی توسط دانشمندان
  3. ساخت نوعی سرامیک که غذا روی آن گرم می ماند!
  4. راز شاد زیستن از زبان میوه ها