با مصرف چای قایقران دیگر نیازی به انسولین ندارید

با توجه به مطالعات انجام شده در محیط آزمایشگاهی، مشاهده شده است که ترکیبی به نام اپی گالوکاتچین گالات موجود در چای قایقران، اثر درمانی بر مقاومت به انسولین دارد.
بر اساس مطالعه ای که بیش از 10 سال به طول انجامید، مشخص شد افرادی که بیش از 4 فنجان چای سیاه در روز می نوشند تا 32 درصد در برابر خطر سکته مغزی محافظت می شوند.
فلاونوئیدها که گروهی از آنتی اکسیدان ها هستند، با مصرف منظم اثرات فشار خون بالا و کلسترول را کاهش می دهند. چای همچنین حاوی مواد آنتی اکسیدانی است.
اگرچه وقتی صحبت از فواید چای در فرهنگ ما می شود، فواید چای سیاه به ذهن متبادر می شود، اما فواید همه انواع چای به یکدیگر نزدیک است. چای که معجزه طبیعت است از نظر فواید دارای ویژگی های بسیاری است.
با توجه به مطالعات انجام شده در محیط آزمایشگاهی، مشاهده شده است که ترکیبی به نام اپی گالوکاتچین گالات موجود در چای، اثر درمانی بر مقاومت به انسولین دارد.
hot, beverage, tea
هضم غذا را تنظیم می کند و باعث می شود روده ها راحت کار کنند. ذهن را با تئین در محتوایش فعال می کند. می تواند تمرکز را افزایش دهد.
از آنجایی که به صورت گرم مصرف می شود، اثری دارد که با شل کردن عروق، جریان خون را کند می کند.
مطالعاتی وجود دارد که می گوید در میان فواید چای با لیمو، کاهش خطر ابتلا به سرطان نیز وجود دارد.
این می تواند گرما را در ماه های بسیار گرم تابستان با اجازه دادن به بدن برای خنک کردن خود با کاهش جریان خون تحمل کند. چای برای مغز نیز فوایدی دارد. گفته می شود راندمان کاری و ظرفیت تمرکز را افزایش می دهد.
نه تنها چای، بلکه بخار چای نیز فوایدی دارد. هنگامی که چشمان خود را به مدت 1 تا 2 دقیقه با دقت در بخار چای نگه می دارید یا زمانی که چشمان خود را به مدت 1 تا 2 دقیقه با چای کیسه ای گرم می پوشانید، می توانید ناراحتی های چشم مانند خستگی و سوزش چشم را از بین ببرید.