با هوشیاری می توانید از رنگ ساختمانی پارس میلیاردها پول به جیب بزنید

این نوع رنگ ساختمانی پارس از اختلاط ذرات آلومینیوم با لاک روغن تولید می شود. در برابر خوردگی، برق و قرار گرفتن در معرض آب و هوا مقاوم است.

رنگ آلومینیوم معمولا برای فلزات و چوب استفاده می شود و برخی از کاربردهای خاص آن مخازن گاز، مخازن نفت، لوله های آب و رادیاتور می باشد.

رنگ ضد خوردگی
رنگ ضد خوردگی همانطور که از نام آن مشخص است با مقاومت شیمیایی آن مشخص می شود. از روغن بذر کتان، روی کروم و ماسه ریز تهیه می شود.

رنگ ضد خوردگی رنگ مشکی دارد و بادوام و مقرون به صرفه است. معمولاً برای سطوح و لوله های فلزی استفاده می شود.

رنگ لاستیک مصنوعی
این رنگ از رزین های مصنوعی حل شده ساخته شده است و می تواند حاوی رنگدانه باشد. هزینه متوسطی دارد و از مزایای اصلی آن می توان به مقاومت شیمیایی، خشک شدن سریع و مقاومت در برابر آب و هوا اشاره کرد.

رنگ

رنگ لاستیک مصنوعی به طور کلی برای سطوح بتنی استفاده می شود و این شامل بتن تازه نیز می شود.

رنگ سلولزی
رنگ سلولزی از ورق های سلولوئیدی، آمیل استات و فیلم های عکاسی تولید می شود. چسبندگی را می توان با افزودن روغن کرچک بهبود بخشید و سطوح را می توان به راحتی تمیز و پس از خشک شدن رنگ شستشو داد.

مشخصه این نوع رنگ خشک شدن سریع، سطح صاف و سختی است و در عین حال در برابر آب، دود و اسیدها مقاومت می کند. رنگ سلولزی به دلیل خواصی که دارد معمولاً در اتومبیل ها و هواپیماها استفاده می شود.

عیب اصلی رنگ سلولزی قیمت بالای آن است.

رنگ پلاستیک
این رنگ از آب به عنوان رقیق کننده استفاده می کند و در طیف وسیعی از رنگ ها موجود است. خیلی سریع خشک می شود و پوشش بالایی دارد. در زیر برخی از کاربردهای رایج ذکر شده است:

دیوارها و سقف سالن ها، نمایشگاه ها، اتاق های نمایش و غیره
اسلب
عرشه ها

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.