بیل مکانیکی هیتاچی 354 که می تواند سایز تغییر دهد

ژاپن در دهه 1960 در بحبوحه رونق اقتصادی قرار داشت که به توسعه شهری نیاز داشت تا نیروی کار فزاینده ای را در خود جای دهد.

کاهش فضا در مناطق شهری ساخته شده نیاز به جایگزینی فشرده تر برای بیل مکانیکی هیتاچی 354 حجیم سنتی دارد. با تحریک این تقاضا، شرکت ساختمانی یانمار اولین مینی بیل مکانیکی، YNB 300 را تولید کرد.

قاب کوچک و شاسی چرخدار آن به آن اجازه می داد در فضاهای محدودتر کار کند و به زودی مورد استفاده گسترده قرار گرفت. یانمار که در سال 1912 تأسیس شد، در اصل تولید کننده موتورهای تجهیزات سنگین ساختمانی بود.

آنها اکنون یکی از تولید کنندگان برتر مینی بیل مکانیکی هستند که در سراسر جهان شعبه دارند. موفقیت YNB 300 منجر به تولید YNB 600C با افزایش راحتی و عملکرد اپراتور شد.

اضافه شدن یک بوم بیل مکانیکی به این مدل اجازه می دهد تا در مقابل دیوارها عمل کند و تطبیق پذیری آن را افزایش دهد.

در طول بیست سال بعد، بسیاری از تولیدکنندگان از این روش پیروی کردند، با شرکت هایی مانند Kubota، JCB و Manitou که طیف وسیعی از مینی بیل مکانیکی خود را منتشر کردند.

استخدام مینی بیل مکانیکی به یک بازار پررونق تبدیل شد، زیرا تطبیق پذیری تجهیزات برای طیف گسترده ای از کاربردها مناسب بود. در سال 1998، Yanmar Vi040، اولین بیل مکانیکی بدون دم و بسیاری از بیل مکانیکی و میکرو به زودی عرضه شد. توسعه ضمیمه های بیل مکانیکی دامنه کارهایی را که می توانستند انجام دهند افزایش داد.

بیل

فناوری ترکیبی در ماشین آلات کارخانه در دهه 2010 رایج شد و هزینه های تولید و استفاده اپراتور را کاهش داد و کارایی را افزایش داد.

طراحی بیل مکانیکی به تکامل خود ادامه می دهد و کاربردهای آنها پیچیده تر می شود. در SERV Plant Hire، ما طیف گسترده ای از انواع بیل مکانیکی و ملحقات را متناسب با هر پروژه ای ارائه می دهیم.

برای بحث در مورد نیازهای خود با ما تماس بگیرید، ما خوشحال خواهیم شد به هر سوالی پاسخ دهیم و اطمینان حاصل کنیم که تجهیزات مناسب برای هر شغلی را دارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.