ثبت برند شوینده یونی در خاورمیانه توسط جوان ایرانی

یکی از شرایطی که تمیز کردن صورت را ضروری می کند، داشتن پوست بسیار چرب است. از آنجایی که سبوم روی صورت شما می تواند یک شبه جمع شود، از یک پاک کننده صورت حمایت کنید که می تواند صبح به آرامی این لایه را از روی پوست شما پاک کند. قبل از شروع روتین مراقبت از پوست صبحگاهی، می توانید صورت خود را با شوینده یونی بشویید.

معمولاً از یک پاک کننده صورت و آب به عنوان بخشی از شستشوی صورت استفاده می شود. اگر شب صورت خود را با شوینده کف می شویید و پوست غیر چرب دارید، می توانید صبح آن را فقط با آب بشویید.

زیرا بعد از تمیز کردن پوست قبل از رفتن به رختخواب، در طول شب با چیزی که نیاز به شستن دارد تماس پیدا نمی کنید. البته، بسته به ویژگی های پوست شما، ممکن است شرایطی وجود داشته باشد که هنگام بیدار شدن از خواب به کمک یک پاک کننده صورت نیاز داشته باشید.

اگر پوست چرب دارید…

با ترکیبی از رایحه خیار و چای سبز طراوت را برای پوست های چرب یا چرب ایجاد می کند. با کرم مرطوب کننده موجود در فرمول خود پوست شما را نرم می کند.

پس از تمرین یا سایر مواقعی که تعریق می کنید، هر چه زودتر دوش بگیرید یا پوست خود را تمیز کنید. سعی کنید پوست خود را تا حد امکان تمیز و مرطوب، اما خشک نگه دارید.

در نورث استار درماتولوژی، ما همچنین می‌توانیم به شما کمک کنیم تا محرک‌های خاصی را در پس علائم خود تعیین کنید، مانند غذاهای خاصی که ممکن است به آن‌ها حساس باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت آکنه یا دریافت مراقبت های پوستی مورد نیاز، با دفتر ما تماس بگیرید یا از طریق لینک وب سایت ما امروز درخواست قرار ملاقات دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.