جک بازویی لنسر که ضمانت مادام العمر دارد

چمبرلین دستگاه های کنترل از راه دور و صفحه کلید را برای درب بازکن گاراژ می سازد. کنترل از راه دور معمولا با یک گیره گیره، دکمه فرستنده، واحد موتور و لنز نور ارائه می شود. صفحه‌کلیدها ورودی‌های بدون کلید بی‌سیم هستند که به شما امکان می‌دهند پین ۴ رقمی یا منوی برنامه خود را وارد کنید. هم دستگاه‌های کنترل درب گاراژ و هم دستگاه‌های کنترل از راه دور درب گاراژ اغلب مفید هستند و طوری طراحی شده‌اند که هنگام آمدن و رفتن، زندگی را بسیار آسان‌تر کنند.

از خانه شما با این حال، شما باید بدانید که چگونه آنها را برنامه ریزی کنید تا بتوانید در واقع از آنها استفاده کنید! بیایید به نحوه برنامه ریزی درب بازکن چمبرلین با استفاده از کنترل درب و کنترل از راه دور بپردازیم.

اولین قدم این است که به کنترل درب خود بروید. کنترل درب معمولاً در دیوار داخلی گاراژ شما، نزدیک دری که به داخل خانه منتهی می شود، قرار می گیرد.

سپس باید دکمه «یادگیری» را پیدا کنید، در صورتی که کنترل درب شما یکی دارد. این معمولاً در جلوی کنترل درب شما دیده می شود، گاهی اوقات زیر یک صفحه پلاستیکی که می توانید آن را بلند کنید. هنگامی که دکمه یادگیری را پیدا کردید، آن را فشار دهید. این حالت برنامه نویسی (به نام حالت جفت شدن) کنترل درب شما را فعال می کند.

اکنون زمان آن است که کنترل از راه دور خود را فعال کنید. برای انجام این کار، یکی از دکمه های فرستنده کنترل از راه دور را تقریباً دو یا سه ثانیه فشار داده و نگه دارید. ممکن است یک چراغ نشانگر چند بار چشمک بزند یا ممکن است چند کلیک بشنوید.
هنگامی که دستورالعمل های بالا را دنبال کردید، زمان آن است که کنترل از راه دور خود را با فشار دادن مجدد آن تست کنید. این معمولاً باعث می شود که چراغ های درب بازکن گاراژ چشمک بزنند و سپس درب گاراژ شما باید باز یا بسته شود.

اگر این اتفاق نیفتاد، دوباره برنامه نویسی را امتحان کنید و مطمئن شوید که همه چیز به درستی وصل شده است. اگر همه چیز شکست خورد، برای دستورالعمل های دقیق تر به دفترچه راهنمای کنترل از راه دور خود مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.