خرید انواع اره نواری صنایع چوب

با انواع کاربرد های اره نواری در صنایع مختلف آشنا هستید؟ آیا می دانستید که اره نواری در صنعت چوب و فلز به کار گرفته می شود؟ خرید و فروش اره نواری از بازار صنعت ایران ممکن است؟

یکی از کاربردی ترین ابزار کارگاهی در صنایع چوب، دستگاه اره نواری می باشد. چند سالی است که اره نواری چوب بر به بازار عرضه شده و جای اره لنگ ها را گرفته است. اره نواری دستی در مقایسه با اره لنگ ها، هم برش های باریک تر و دقیق تری می زند و هم سبب می شود تا هزینه های تولید و زمان لازم برای انجام پروژه های تولیدی در صنایع چوب، تا حد چشم گیری کاهش پیدا کند.

اره نواری، ممکن است از دو یا چند محور تشکیل شده باشد. یک محور با روشن شدن موتور، شروع به چرخیدن کرده و تیغه را به حرکت در می آورد، اما محور های دیگر، چه یکی باشد چه تعداد بیشتر، هرزگرد به حساب آمده و تنها برای پخش کردن مقدار نیرو وارده از آن ها در ساخت اره‌ برقی نواری استفاده می شود.

اره نواری می تواند با تغییر زاویه، حتی برش های زاویه داری را هم علاوه بر کار هایی همچون، برش های طولانی، بریدن الوار های کلفت چوب و یا صفحات نازک، قوس بری و همچنین بریدن فاق و زاویه، انجام دهد.

اره نواری که در صنایع چوب کاربرد دارد، می تواند در دو نوع رومیزی و یا ایستاده از بازار خریداری شود. بسته به میزان جا و فضایی که شخص در کارگاه و یا کارخانه خود داشته و می خواهد اره نواری چوب بر را خریداری کند، می تواند نوع اره نواری را گزینش نماید.

دستگاه های صنعتی که خرید آن ها با مشکلاتی از قبیل زمان بر بودن و صرف هزینه های زیاد را در بر خواهد داشت، امروزه به کمک سایت های اینترنتی میسر شده است. بازار صنعت ایران، نمونه ای از سایت های شناخته شده در زمینه خرید و فروش دستگاه های صنعتی از قبیل انواع اره نواری فولاد بر یا مخصوص برش چوب، می باشد و امکان خرید بدون واسطه را برای افراد فراهم می نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.