دستگاه تهویه هوا ال جی که قابلیت ماندن روی آب دریا را دارد

دستگاه تهویه هوا ال جی هوای گرم بیرون را با استفاده از فن به داخل اواپراتور می کشند. در مرحله بعد، مبردی که از گذشته عبور می کند، حالت فیزیکی خود را از مایع به گاز تغییر می دهد.

در حالت گازی، مبرد گرمای هوای مکش شده اتاق را جذب می کند و از این طریق خنک شدن قابل توجهی را تضمین می کند.

هنگام مونتاژ کولرهای گازی اسپلیت، مدت زمان کار به تلاش و پیچیدگی مونتاژ بستگی دارد.

نصب ساده یک کولر گازی با یونیت داخلی و خارجی معمولاً حدود 4-5 ساعت طول می کشد. اگر کار فرز، کاست سقفی یا مونتاژ سقف ضروری باشد، زمان کار به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

نصب یک سیستم تهویه مطبوع چند اسپلیت بسیار گسترده (چند واحد داخلی) بسته به طول لوله می تواند 7 تا 10 ساعت طول بکشد. هنگام نصب کولر گازی اسپلیت بر روی پشت بام باید انتظار حداقل 6 ساعت کار را داشته باشید.

دستگاه تهویه هوا ال جی

اساساً می توان گفت که با افزایش طول کل خط مبرد، میزان کار به میزان قابل توجهی افزایش می یابد، هر چه متر خط مبردی که باید کشیده شود، میزان کار بیشتر می شود.

در حالت ایده آل، اطمینان حاصل کنید که فاصله بین یونیت خارجی و داخلی تا حد امکان کوتاه باشد تا هزینه های نصب کاهش یابد.

تهویه مطبوع اسپلیت قدیمی بدون اینورتر فقط در هنگام کارکردن، دریچه گاز کامل یا ترمز کامل را می شناختند. این فناوری بازدهی بسیار پایین و همچنین سایش و مصرف انرژی بالایی داشت.

یک کنترل یکپارچه اینورتر (مبدل) سرعت کمپرسور را بر اساس نیاز فعلی تنظیم می کند. یونیت داخلی دمای هدف تعیین شده را در داخل کنترل می کند و خنک کننده بهینه ارائه شده از طریق اینورتر را تضمین می کند.

این عملیات مداوم باعث افزایش کارایی سیستم تهویه مطبوع اسپلیت شده و تا 40 درصد در هزینه های انرژی صرفه جویی می کند.

بنابراین سیستم های تهویه مطبوع اسپلیت اینورتر برای کاربردهای چند اسپلیت با یک واحد خارجی قدرتمند و چندین واحد داخلی بسیار مقرون به صرفه و ایده آل هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.