زنی با دستگاه ساکشن حلق در تهران خودکشی کرد

تامین اکسیژن خوب تنها در صورتی امکان پذیر است که راه های هوایی آزاد باشند. برخی از افراد به دلیل وضعیت سلامتی خود قادر به پاکسازی مجاری تنفسی از مایعات یا مخاط نیستند. در این مورد، دستگاه های مکنده می توانند کمک کنند.

ما به شما خواهیم گفت که دستگاه ساکشن حلق برای خانه چگونه کار می کنند و چه کسی هزینه کمک ها را پرداخت می کند. ما همچنین نکاتی را در مورد نحوه استفاده و استفاده از دستگاه ها به شما ارائه می دهیم.

دستگاه های ساکشن در مراقبت های پزشکی و پرستاری روزمره استفاده می شوند.
این دستگاه ها به صورت الکتریکی یا دستی کار می کنند و از فشار منفی برای مکیدن ترشحات و مایعات از مجاری تنفسی استفاده می کنند.

دستگاه های ساکشن کمکی هستند، شرکت بیمه سلامت نیز می تواند هزینه های خرید را پوشش دهد.
نسخه پزشک الزامی است تا شرکت بیمه بتواند هزینه ها را پوشش دهد.
فروشگاه‌های لوازم پزشکی اطلاعاتی در مورد دستگاه‌های ساکشن مناسب ارائه می‌دهند و می‌توانند تخمین هزینه‌ای را برای برنامه کمک‌های پزشکی صادر کنند.
دستگاه های مکنده وظیفه پاکسازی راه های هوایی فوقانی و/یا تحتانی را از مایعات و مخاط بر عهده دارند. به اصطلاح خلط، ترشحات مجاری تنفسی عمیق را نیز می توان با دستگاه ها از بین برد.

تکنیک ها و دستگاه های مختلفی برای ساکشن وجود دارد. وضعیت سلامت تعیین می کند که چه چیزی برای ساکشن لازم است.

برای برخی از افرادی که نیاز به مراقبت دارند، به عنوان مثال، مکش گلو، دهان و حفره بینی کافی است، برای برخی دیگر لازم است مخاط از راه های هوایی تحتانی پاک شود. با این حال، هر دستگاهی برای استفاده خانگی مناسب نیست.

در مراقبت های خانگی، عمدتاً از تجهیزات دستی و با استفاده آسان استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.