ساخت دفتر مشق دخترانه شیک که خاصیت ضد آب دارد

نقطه ها ترند جدید در دنیای دفتر هستند. اگر می‌خواهید شبکه نقطه‌ای را امتحان کنید، در اینجا نحوه استفاده حداکثری از دفتر گالینگور MOO آورده شده است.

نقطه‌ها هرگز آنقدر شیک نبوده‌اند همانطور که هر روزنامه‌نگاری که روزانه در اینستاگرام پست می‌کند، تأیید می‌کند. دفتر نقطه‌دار به لطف سازگاری و رویکرد «کمتر، بیشتر است» دنیا را در طوفان فرو می‌برد.

چه چیزی دفتر مشق دخترانه شیک را از بقیه متمایز می کند؟ به طور معمول، صفحات یک دفتر بدون قاعده یا با خطوط ریز یا با فاصله زیاد هستند.

صفحات سفید مورد علاقه افراد خلاق هستند زیرا همه چیز در آنها امکان پذیر است. یادداشت ها، طرح ها، ابله ها یا ایجاد یک نقشه ذهنی هیچ محدودیتی برای تخیل وجود ندارد.

خطوط صاف ماندن دست خط شما (صرف نظر از بزرگ یا کوچک بودن) را آسان تر می کنند بدون اینکه حروف زندگی کج روی خود را ایجاد کنند. این می تواند به سرعت در صفحات بدون خط اتفاق بیفتد، اما فضا را هدر می دهد و خواندن نوشته را سخت تر می کند.

دفتر مشق دخترانه شیک

سپس صفحات شطرنجی وجود دارد که همه کسانی که با تکالیف ریاضی مشکل داشته اند می دانند. الگوی چک خطوط عمودی را به خطوط افقی اضافه می کند و رسم نمودارها یا جداول را آسان تر می کند.

اما به این ترتیب، صفحات در ابتدا کمی پرتر هستند، که به معنای فضای کمتری برای خلاقیت و لهجه های هنری است.

شبکه نقطه‌ای یک سازش فوق‌العاده بین صفحات سفید، خط‌دار و مربع است که بهترین گزینه‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. این مانند یک ورق کاغذ خالی با یک راهنمای مفید است.

نقاط با فاصله منظم به شما این امکان را می دهند که خطی بنویسید و ساختار جداول، چک باکس ها یا نمودارها را ارائه دهید. اما اگر بخواهید خودتان را هنرمندانه بیان کنید و صفحه هم شلوغ نباشد، الگوی شما را آزار نمی دهد.

بهتر از همه، می توانید به راحتی با استفاده از فیلترها و ابزارهای ویرایش، نقاط عکس را پنهان کنید. این به شما امکان می دهد تصاویر را به صورت آنلاین پست کنید و این تصور را ایجاد کنید که آنها در یک صفحه سفید ایجاد شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.