ساخت لوله پلیمر سفید که میتواند بدون سیستم گرمایشی آب را گرم کند

تقریباً 25 سال پیش، زمانی که لوله پلیمر سفید هنوز در مراحل ابتدایی خود بودند، شش شرکت که متقاعد شده بودند “وحدت قدرت است” تصمیم به همکاری گرفتند.

روحیه انجمنی که در آن زمان ریشه چندانی نداشت، قوی‌تر شده است و امروز 16 شرکت وجود دارد که این انجمن را تشکیل می‌دهند که نماینده درصد بسیار زیادی از بخش لوله‌های پلیمری در اسپانیا هستند.
با وجود، یا بهتر است بگوییم، به لطف حرکت های طبیعی بازار و خود صنعت، که تغییرات متعددی را به خصوص در دوران اخیر به همراه داشته است، لوله های پلیمری به دوران نوجوانی رسیده اند و عمری کامل در پیش رو دارند.
شرکت های ASETUB بیش از 80 درصد از علائم کیفیت فعلی AENOR N را در اختیار دارند و در صدور گواهینامه محصول به عنوان تضمین کیفیت پیشگام هستند.

این ضمانت نه تنها برای کاربر، بلکه برای خود سازنده نیز ضروری است که از طریق کنترل دوره ای و مستمر، مناسب بودن کامل محصولات خود را برای کاربرد مورد نظر تضمین می کند.

لوله
علاوه بر کیفیت، نوآوری در این صنعت نقش اساسی دارد و از ابتدای فرآیند، یعنی ماده اولیه.

آرزوی همه سازندگان این است که لوله هایی با عملکرد بیشتر و بهتر ارائه دهند، به دنبال محصولات متمایز و گسترش دامنه کاربردهای احتمالی آنها هستند، برخی از آنها تا چند سال پیش غیرقابل تصور بودند.
تولید کنندگان ASETUB لوله پلیمری از مواد بسیار متفاوت برای کاربردهای متعدد ایجاد می کنند: تامین، تخلیه، آبیاری، زهکشی، آب گرم خانگی و گرمایش، هدایت گاز، مجرای الکتریکی و غیره، در علاوه بر لوازم جانبی لازم برای نصب سیستم کامل رسانایی سیالات.
در ASETUB گروه های کاری مواد وجود دارد که در آن به مسائل خاص هر یک پرداخته می شود و گروه های مشترک برای همه آنها برای رسیدگی به جنبه های فنی و بازاریابی کلی وجود دارد.
مصرف واقعی پلاستیک در سال 2001 به 4167134 تن افزایش یافت.

از این تعداد، مجموعاً 429735 تن به لوله‌ها اختصاص دارد که بین دو بازار مقصد توزیع می‌شود: کشاورزی (با 65300 تن که 4.8 درصد بیشتر از سال 2000 است) و ساخت و ساز. 6 درصد بیشتر از سال 2000).