سازنده بهترین اره نواری بندیل بر در ایران

آیا می دانید در ایران، چه شرکتی سازنده اره نواری آن هم از نوع بندیل بر می باشد؟ آیا می توان کیفیت محصولات تولیدی این شرکت سازنده را با دیگر کارخانه های خارجی مقایسه کرد؟
برش های چوب، فلز، فولاد، استیل و …، از گذشته تا کنون به روش های مختلفی انجام می گرفت. اما چند سالی است که دستگاه اره‌ برقی نواری در انواع مختلف به بازار عرضه شده که هم سرعت عمل را تا حد زیادی بالا برده و هم سبب می شود تا برش های دقیق و تمیزی بر چوب، فلز و دیگر وسایل مورد نیاز برای تولید کالایی در صنعت، زده شود.
اره نواری که در انواع مختلف فلز بر، فولادبر، چوب بر و حتی سنگ بر هم در بازار موجود می باشد، دارای تیغه، دور موتور و کارایی متفاوتی باشد و به طور مثال، برای برش چوب، نمی توان از دستگاه اره نواری استفاده کرد که برای برش فولاد و یا سنگ طراحی شده است. زیرا چوب برای برش نیاز به دور تند موتور و دندانه های ریز تیغه دارد، در صورتی که دستگاه اره نواری فلز بر، کاملا بر عکس بوده و با دور کم و دندانه های درشت که سبب می شود تعداد آن در یک اینچ کاهش پیدا کند، طراحی و آماده سازی شده است.
اره نواری ابتدا در کشور فرانسه تولید شد. اره نواری اولبه، دارای یک محور بود که با گردش خود، سبب به حرکت در آمدن تیغه مورد نظر می شد. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، متخصصان در یافتند که به منظور کم کردن صدا و تکان های دستگاه در حین عملیات برش، نیاز است تا چند محور در ساخت اره نواری به کار بگیرد.

همیشه در صنایع مختلف چوب بری، فلز بری و حتی دیگر صنایع، افراد سعی دارند تا سرعت پیشرفت کار را بالا ببرند در صورتی که هزینه ها را به حداقل برسانند. به همین منظور، دستگاه های اره نواری به بازار عرضه شده که قابلیت برش چند قطعه را به طور همزمان دارد. به این دستگاه ها، اره نواری بندیل بر گفته می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

سازنده اره نواری بندیل بر در ایران کیست؟

در ایران و در تمامی کشور های مختلف، بی شک کارخانه تولید اره نواری مشغول به فعالیت بوده و اره نواری را با مشخصات فنی متفاوت، ظرفیت های گوناگون و اندازه های مختلف، به بازار فروش جهانی عرضه می کنند. سال های زیادی است که شهر تبریز، در زمینه ساخت و عرضه اره نواری به بازار داخلی کشور و حتی صادرات آن به کشور های دیگر، فعالیت داشته و پیشرفت زیادی را هم به همراه داشته است. شرکت سازنده تبریز، اره نواری بندیل بر را با راندمان بالا و عملکرد بسیار خوب، در بازار توزیع می نماید. بهترین اره نواری بندیل بر در ایران، ساخت کارخانه تولیدی در شهر تبریز به حساب می آید.
جالب است بدانید که کیفیت و مرغوبیت دستگاه اره نواری بندیل بر ایران در حدی بالا و خوب می باشد که می تواند با اره نواری ساخت کشور های اروپایی به سادگی رقابت نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.