ست حوله بامبو با الیاف هوشمند که عطر دلخواه را برای بدنتان را انتخاب می کند

حوله های نخی با قابلیت جذب بالا و حس خوشایند بر روی پوست تاثیر می گذارند. پارچه تری و ست حوله بامبو از پنبه ساخته شده اند. این حوله ها بسیار بادوام هستند و دوام زیادی خواهند داشت.

حوله های حمام که به نام پستمال نیز شناخته می شوند نیز از پنبه خالص تهیه می شوند. این حوله های مخصوص از ترکیه می آیند و رطوبت زیادی را جذب می کنند. آنها به خصوص لاغر هستند.

پارچه مخلوط در این حوله ها معمولا از پنبه و الیاف مصنوعی مانند پلی استر یا پلی آمید تشکیل شده است. این حوله ها اغلب بسیار جاذب هستند اما به اندازه ای کرکی نیستند.

با توجه به نسبت الیاف مصنوعی، آنها سریعتر از حوله های پنبه ای خالص خشک می شوند و به ویژه برای بازدید از دریا و استخر روباز در تابستان مناسب هستند.

حوله نباید هنگام انجام ورزش کم شود. با این حال، در اینجا، خواسته های حوله نسبت به هنگام دوش گرفتن در خانه یا بازدید از یک معبد سلامتی متفاوت است. برای ورزش، حوله باید سریع خشک شود، سبک باشد و سریع عرق را جذب کند.

به همین دلیل است که حوله های ورزشی مخصوص بیشتر از میکروفایبر ساخته می شوند. این ماده مخصوصاً برای حوله مناسب است زیرا بسیار جاذب است و در عین حال به سرعت خشک می شود.

حوله های ساخته شده از میکروفایبر به دلیل خواص ویژه مواد، اثر ضد باکتریایی نیز دارند. مزیت دیگر این است که حوله بسیار سبک است. به راحتی در کیف بدنسازی جای می گیرد و همچنین شکل خود را حفظ می کند.

با این حال، یک حوله میکروفیبر نسبت به حوله های نخی کلاسیک به طور قابل توجهی روی پوست متفاوت است.حوله های کتان اغلب در آشپزخانه استفاده می شود.

جنس کتان مخصوصاً برای حوله ها مناسب است زیرا کتانی بسیار محکم و مقاوم در برابر پارگی است. البته کتان نیز رطوبت را به خوبی جذب می کند. ساختار صاف با حوله های تری قابل مقایسه نیست و در ابتدا ناآشنا است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.