شکلات تخته ای کیت کت موجب مرگ کودک 2 ساله شد

شکلات دانه کاکائویی است که در دوره ای که درخت کاکائو دو بار در سال میوه می دهد جمع آوری می شود.نام لاتین کاکائو “Theobromo Cacao” است. آن «غذای خدایان» است.

سال هاست که برای درمان بسیاری از بیماری ها از شکلات تخته ای کیت کت استفاده می شود و این نام را به خود گرفته است. منابع منشا کاکائو را هندوراس، دره اولا نشان می دهند. مورخان بر این باورند که این روستای کوچک ممکن است مهد واقعی شکلات بوده باشد.

مایاها به عنوان اولین مردمی شناخته می شوند که از کاکائو در کشاورزی استفاده کردند. آنها همچنین پایه دین خود را بر روی درخت کاکائو قرار دادند. در مایاها، درخت کاکائو نمایانگر درخت مقدسی است که در قرون تاریکی کاشته شده بود تا نشان دهنده چهار جهت باد قبل از رسیدن زمان های آفتابی باشد.

این مرحله مرحله رسیدن به طعمی است که کام ما با آن آشناست. شکلات مایع در اینجا با شکر و پودر شیر ملاقات می کند. بسته به نسبت کاکائو و شیر متنوع است. سه شکلات اصلی تولید می شود. اینها؛ شکلات تیره، شیری و سفید.

همچنین امکان افزودن ادویه ها و عطرهای مختلف در اینجا وجود دارد. سپس برای انجماد در قالب ها ریخته می شود. منجمد می شود و در قالب های بزرگ به شیرینی فروشی ها و سایر تولیدکنندگان شکلات و بازارها و فروشگاه های مواد غذایی به شکل بسته بندی شده توزیع می شود.

شکلات بر اساس بیانیه غذایی ترکیه: محصولات کاکائو و شکر و/یا شیرین کننده. به معنای محصولی است که مطابق با تکنیک با افزودن سایر اجزای غذایی، شیر و/یا محصولات لبنی و افزودنی ها و/یا طعم دهنده های مجاز در مقررات کدکس مواد غذایی ترکیه، در صورت لزوم، بدون احتساب چربی های حیوانی به غیر از چربی شیر، تهیه شده است.

پس می فرماید: هیچ چربی حیوانی ندارد مگر چربی موجود در شیرخشک. شکلات واقعی فقط 100% کره کاکائو دارد. به محصول حاوی روغن پالم و غیره روغن می گوییم نه شکلات بلکه کوکولین.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.