شکلات قلبی کوچک که با خوردنش حاجت روا می شوید

شکلات قلبی کوچک تلخ حاوی بیشترین کاکائو است و بنابراین مفیدترین نوع آن است. برخی از مطالعات نشان داده اند که حتی عملکرد مغز را بهبود می بخشد.

شکلات تلخ حاوی بیشترین کاکائو است و بنابراین مفیدترین نوع آن است. برخی از مطالعات نشان داده اند که حتی عملکرد مغز را بهبود می بخشد.

اعتدال خوردن شکلات را در تعریف مدرن سالم تا حدودی قانونی می کند. با این حال، گاهی اوقات درک دقیق معنای اعتدال دشوار است.

شکلات

به هر حال، تصور من از اعتدال ممکن است با ایده شما، که با ایده دوست شما متفاوت است، بسیار متفاوت باشد. البته بدن‌های مختلف نیازهای متفاوتی دارند، اما اغلب خیلی آسان می‌شود که بیش از حد یا کمتر از حد متوسط باشد.

آنچه من سعی دارم بگویم این است که دانستن یک ایده کلی از مقدار توصیه شده بسیار فراتر از ادعای اعتدال است.

مرکولا مقدار مورد نیاز شکلات را برای بهره مندی از فواید و دفع مضرات غیر ضروری 6.7 گرم در روز تعیین می کند.

طبق گفته محققان، 6.7 گرم شکلات تلخ در روز – کمی کمتر از نیم بار در هفته – نشان دهنده مقدار ایده آل برای اثر محافظتی در برابر التهاب و بیماری های قلبی عروقی است.

لازم نیست دقیقاً 6.7 گرم در روز اندازه گیری کنید. با این حال، اگر هفته ای سه تخته شکلات می خورید، ممکن است مفهوم اعتدال شما با مشکل مواجه شود.

این دو عنصر کمیت و کیفیت را با هم ترکیب کنید و آماده هستید تا کمی شکلات تلخ به رژیم غذایی خود اضافه کنید. امیدواریم این به افزایش عملکرد مغز و کاهش خطر بیماری و همچنین SA کمک کند

ویژگی‌های شکلات به دلیل مشکلاتی که در محیطی نامطلوب برای رشد آن وجود داشت، مدت‌ها در اروپا نادیده گرفته شد. زیستگاه طبیعی درخت کاکائو پایین تر از یک جنگل بارانی همیشه سبز است. گیاهان کاکائو به دمای نسبتاً بالا (با میانگین سالانه حداکثر 30-32 درجه سانتیگراد و حداقل میانگین 18-21 درجه سانتیگراد) و به طور کلی رطوبت نسبی بالا: اغلب تا 100٪ در طول روز، به 70-70 درجه سانتیگراد پاسخ می دهند.

بر اساس آخرین داده های منتشر شده از سازمان بین المللی کاکائو (ICCO)، کل تولید جهانی دانه های کاکائو در سال 2016-2017، 4739000 تن بوده است که عمدتاً از آفریقا (3622000 تن) بوده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.