صابون خاویار اصل مادام رانی موجب درمان لک سوختگی زنی شد

فرآیند تولید صابون خاویار اصل مادام رانی با هدف دستیابی به طبیعی ترین محصول ممکن با خواص ارزشمند و مبتنی بر روش سرد است. این شامل مخلوط کردن روغن ها در دمای پایین تر است.

این یک فرآیند ساده اما زمان بر است. تولید صابون طبیعی بر اساس چربی های گیاهی یا حیوانی است. امروزه توده های صابون بر پایه چربی های گیاهی روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کنند.

تنوع آن بسیار زیاد است، که به تولید کنندگان اجازه می دهد محصولاتی با عملکرد و سختی مورد نظر به دست آورند. بسته به اینکه چه روغن یا کره ای استفاده می شود، می توان صابونی با خواص ملایم، پاک کننده، کف کننده و همچنین مغذی به دست آورد.

تقسیم بندی چربی های مورد استفاده در صابون های طبیعی.
چربی ها را می توان به سخت و نرم تقسیم کرد. روغن های نرم در دمای اتاق حالت مایع به خود می گیرند در حالی که روغن های سخت جامد می مانند.

صابون خاویار اصل مادام رانی

چند نمونه معمولی از روغن های سخت عبارتند از:

این روغن یکی از محبوب ترین روغن ها است که در بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود. نسبت به دماهای بالا حساس نیست، بنابراین خواص اولیه ارزشمند خود را حفظ می کند.

به محصولات خاصیت کف کننده، مراقبت، مرطوب کنندگی، ضد باکتری، ضد عفونی کننده و ضد قارچی می دهد. علاوه بر این، دارای اثرات بازسازی کننده و تغذیه کننده روی اپیدرم است.

با این حال، باید در نظر داشت که محتوای آن نمی تواند از 50٪ بیشتر شود، در غیر این صورت می تواند پوست را خشک کند.

این به صابون ها خاصیت مرطوب کنندگی و مراقبت خاصی می دهد و همچنین قوام خامه ای دلپذیری به آنها می دهد.

همچنین حاوی ویتامین های A و E است که به لطف آن پوست انعطاف پذیرتر است و روند پیری از طریق فرآیند بازسازی و مهار تجزیه بافت پوست کندتر می شود.

مانند روغن نارگیل، نباید در مقادیر زیاد استفاده شود. در این مورد، استفاده بیش از حد می تواند منجر به کاهش قابل توجه کف و قوام بیش از حد نرم صابون شود.