عملکرد رنگهای نسوز و یا رنگهای ضد حریق در برابر لایه های پوششی کربنی!

به طور کلی می توان گفت که رنگ های متورم علاقه بیشتری به محافظت در برابر آتش از انواع زیرلایه ها به طور خاص شناخته شده و مورد استفاده دارد.

این رنگ ها یک پوشش کربنی متخلخل منبسط شده را تشکیل می دهند که به عنوان یک مانع آتش برای محافظت از یک بستر عمل می کند.

با این حال، حتی اگر رنگ متورم یک فناوری بالغ باشد، بهبود عملکرد محافظت در برابر آتش با استفاده از شیمی معمولی تقریبا غیرممکن می شود.

برخی از کارها استراتژی جالبی را گزارش می دهند که شامل اصلاح طرح و ترکیب مواد مختلف برای رسیدن به حفاظت عالی در برابر آتش است.

قیمت رنگ نسوز برای بخاری جزو نرخهای متناسب برای خرید این محصول است که براحتی می توانید با مراجعه به سایت فروش از آن آگاه شوید.

رنگ نسوز

ورقه های فلزی پلیمری یعنی مواد کامپوزیتی هیبریدی متشکل از یک بخش فلزی و پلیمری بخشی از این استراتژی هستند.

آنها همچنین تطبیق پذیری را در طراحی خود ارائه می دهند.

این مواد برای به دست آوردن ساختارهای سبک وزن در بسیاری از زمینه ها، به ویژه در هوانوردی، توسعه یافتند و خواص مکانیکی و حفاظتی بالایی در برابر آتش نشان دادند.

برای حفاظت در برابر آتش، لایه لایه شدن که بین قسمت پلیمری و فلزی قرار دارد حفره پر از گاز ایجاد می کند و انتشار گرما را در ماده به تاخیر می اندازد و در نتیجه از آن محافظت می کند.

با ترکیب هر دو مفهوم، یعنی تشدید  و لایه لایه شدن، مواد چندگانه نسوز جدید برای رسیدن به حفاظت در برابر آتش بالا که قادر به پاسخگویی به محدودیت‌های هوانوردی هستند، توسعه یافتند.

تأثیر تعداد لایه‌ها، نوع یا ترکیب رنگ‌ها مورد بررسی قرار گرفت که منجر به دو نوع طراحی مختلف شد: لمینت فلزی پلیمری 10 لایه و رنگ‌های دولایه متورم. ورقه ورقه فلزی است.

بر اساس ارزیابی نشان داده شد که دو لایه متشکل از دو فویل آلومینیومی و دو رنگ متورم با مواد شیمیایی مختلف، مقاومت فوق‌العاده‌ای در برابر آتش در آزمایش سوختگی از خود نشان دادند.

در واقع، به لطف دو لایه لایه شدن واقع بین ورقه های آلومینیومی و پوشش که در هنگام قرار گرفتن در معرض آتش رخ می دهد، و تشدید ناشی از دو رنگ متورم، انتشار گرما کند شد و محافظت عالی در برابر آتش نشان داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.