قیمت بهترین دستگاه اره نواری نجاری

آیا می دانید که دستگاه اره نواری در چه نوع، مناسب برای کار در نجاری و شغل های مرتبط با چوب می باشد؟ به نظر شما، قیمت بهترین دستگاه اره نواری مخصوص نجاری را چگونه می توان به دست آورد؟

در زمان های گذشته و حتی امروزه، برخی از مراکزی که فعالیت خود را با بریدن چوب و نجاری ادامه داده اند، از اره لنگ ها استفاده می کنند. اره لنگ ها کارایی ضعیفی داشته و به دلیل اینکه جلوی سرعت انجام کار را می گیرد، در نهایت سبب بالا رفتن هزینه های تولید می شود. برای همین، پیشنهاد می شود تا نجاران، برای سرعت بخشیدن به کار و همچنین دقیق تر انجام دادن برش های چوب، از اره نواری دستی استفاده کنند.

اره نواری در گونه های مختلفی تولید می شود که یکی چوب بر و مخصوص استفاده در مراکز نجاری می باشد و دیگری فلز بر است که دارای تیغه و همچنین سرعت کار متفاوتی با گونه چوب بر نجاری خواهد داشت.

بهترین دستگاه اره نواری که برای کار نجاری و برش های مختلف چوب از قبیل برش های مورب، قوس و غیره به کار گرفته می شود، باید دارای تیغه هایی با دندانه ریز باشد. یعنی در هر اینچ از تیغه، تعداد زیادی دندانه وجود داشته باشد. سرعت دستگاه اره نواری باید به حدی باشد که بدون پرتاب تکه های چوب، برش ها به صورت دقیق و منظم صورت پذیرند.

دستگاه اره نواری نجاری، با توجه به نوع ساختارش که بزرگ است یا کوچک، قابل حمل است یا ثابت، رومیزی است یا عمودی، بادی دارای دو و یا تعداد بیشتری محور باشد. این محور ها می توانند به خوبی، نیروی حرکتی را کنترل کرده و از لغزش بیش از حد دستگاه اره نواری که سبب نامنظم شدن برش ها و کاهش پیدا کردن دقت در برش می شود، جلوگیری نماید.

اگر قصد خرید دستگاه اره نواری نجاری را دارید، ابتدا بهترین است میزان فضا و نیاز خود را بسنجید و بعد از آن اقدام به خرید کنید. زیرا هرچه که دستگاه اره نواری بزرگتر، ساختارش پیچیده تر و همچنین قابلیت های بیشتری داشته باشد، قیمت خرید آن هم به همان نسبت زیادتر خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت دستگاه هایی از قبیل اره نواری فولاد بر و چوب بر، بهتر است سایت های معتبر اینترنتی که فعالیت آن ها در زمینه خرید و فروش آنلاین دستگاه های صنعتی ثابت شده است، مورد بررسی قرار دهید.