مشخصات فنی انواع اره نواری دیوالت

آیا می دانید که اره نواری دیوالت، ساخت کدام کشور بوده است؟ آیا می توانید در خصوص مشخصات فنی اره نواری دیوالت، اطلاعات کامل و جامعی را ارائه دهید؟
اره نواری یکی از ابزار آلات برش است که در صنایع مختلف بسیار کاربرد دارد. بیشترین کاربرد اره نواری، در صنایع چوب بری و فلز بری است و نیاز به دستگاه اره نواری، در این صنایع بیشتر حس می شود.
اره نواری می تواند انواع مختلفی داشته باشد که بر اساس مشخصات فنی، نوع تیغه دستگاه و مسائلی از این دسته، به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود.
اولین بار، اره نواری در کشور فرانسه تولید شد. اره نواری تولیدی در این کشور، از یک محور تشکیل شده بود که با روش شدن موتور، سبب به حرکت در آمد تیغه اره نواری می شد. اما به مرور زمان و با پیشرفت دستگاه اره نواری ، تعداد محور های به کار گرفته شده در دستگاه زیاد شد. جالب است بدانید که پس از آن، اره نواری عمودی، افقی، رومیزی و قابل حمل که هرکدام گسترده مصرف مخصوص به خود را داشتند، طراحی، تولید و به بازار عرضه شدند.
یکی از کشور هایی که در ایتالیا مشغول به فعالیت بوده و اره نواری خوب و باکیفیتی را به بازار جهانی عرضه می دارد، شرکت دیوالت است. اره نواری های تولیدی این شرکت، تحت لیسانس آلمان بوده و در ساخت آن از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شده است. برای اینکه اره نواری دیوالت را بیشتر بشناسید، بهتر است مشخصات فنی آن که در ادامه ذکر شده است را به خوبی مطالعه نمایید. مشخصات اره نواری دیوالت به شرح زیر است:

  • قابلیت ایجاد برش تا ارتفاع 200 میلیمتر
  • طول برش ها به اندازه 320 میلیمتر
  • سرعت دور بر دو نوع 380 و 880 دور در دقیقه که به ترتیب مناسب برای برش فلز و برش چوب می باشد.
  • وزن دستگاه در حدود 54 کیلوگرم

این ها بیان کلی در خصوص مشخصات اره نواری دیوالت از نوع عمودی می باشد که قابلیت زدن برش بر روی چوب، فلز و همچنین پروفیل و پلاستیک های سخت را دارا می باشد. اره نواری مذکور در کارخانه تولیدی ایتالیایی آماده سازی می شود و به بازار عرضه می گردد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در خصوص ابعاد میز، ظرفیت برش 90 درجه، قابلیت ایجاد برش های قوسی و مورب را کسب نمایید، بهتر است سایت های اینترنتی که خرید و فروش اره‌ برقی و نواری دیوالت را ارائه می دهند، مطالعه کرده و اطلاعات دقیق را از این طریق به دست آورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.