نمایندگی اره نواری اتوماتیک برش لوله

اره نواری، در دو نوع فول اتوماتیک و نیمه اتوماتیک به بازار عرضه می شود و بر اساس نوع استفاده، می تواند از گونه ای باشد که مخصوص برش لوله است. نمایندگی فروش برند های معتبر، در ایران هم فعال هستند.
اره نواری، همانند اره لنگ ها که در گذشته، گستره استفاده نامحدودی داشتند، امروزه بسیار مورد توجه برخی از اصناف و کارگاه های تولیدی قرار گرفته اند. اره نواری های جدید بر دو نوع فول اتوماتیک و نیمه اتوماتیک به بازار عرضه می شود. این نوع از اره نواری ها، قابلیت این را دارند که در درجه های مختلفی تنظیم شده و برش با زوایای مختلف را ایجاد نمایند.
می دانید که اره نواری برای برش چوب، فلز، پروفیل و … مناسب می باشد. اما یک اره نواری با تیغه مشخص، نمی تواند تمام این برش ها را ایجاد کند. زیرا هر کدام از چوب، فلز و پلاستیک، برای برش خوردن به صورت دقیق و با سطحی صاف، نیاز دارند تا با سرعت مخصوص و تیغه منحصر به فردی برش داده شوند. لوله های فلزی و فایبر گلاس، از آن دسته کالایی هستند که برای برش خوردن، نیاز به دستگاه اره نواری دارند.
دستگاه اره نواری معمولی، چه از نوع افقی و چه از نوع عمودی، می بایست اپراتور، چوب، فلز و یا هر چیز دیگری که قصد برش آن را داشت، به سمت تیغه حرکت داده و یا اینکه تیغه را بر روی سطح به حرکت در آورد. اما در کار با اره نواری اتوماتیک برش لوله، دیگر نیازی نیست که اپراتور وسیله را به سمت تیغه هدایت نماید. بلکه در قسمت اولیه میز کار اره نواری، چیزی شبیه به نوار نقاله وجود داشته و اپراتور با قرار دادن لوله در روی این نوار و دادن برنامه به اره نواری برای ایجاد برش مورد نظر، سبب می شود تا وسیله خود به سمت تیغه هدایت شده و برش خوب و دقیقی ایجاد شود.
مسلم است به دلیل اینکه تکنولوژی استفاده شده در ساخت دستگاه اره نواری برش لوله پیشرفته است، قیمت خرید و فروش آن هم بیشتر از دستگاه های اره نواری معمولی موجود در بازار می باشد.
کشور هایی نظیر ایران، ترکیه، فرانسه و غیره که در ساخت اره نواری فعالیت دارند، برای عرضه محصولات خود اعم از اره نواری اتوماتیک مخصوص برش لوله، نمایندگی هایی را در سراسر کشور و حتی در فضای مجازی ایجاد کرده اند. خرید از نمایندگی های فروش برند های معتبر، سبب می شود تا خریدار هم از تخفیف های خوبی بهره مند شده و هم بتواند از خدمات پس از فروش و گارانتی نهایت استفاده را ببرد.
منبع: دستگاه های صنعتی ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.