نمایندگی اره نواری رومیزی ساخت ایران

شرکتی را می توانید نام ببرید که در ایران فعالیت داشته و انواع اره نواری اعم از رومیزی را به کمک نمایندگی های فروش در بازار عرضه نماید؟ آیا برای ساخت اره نواری ، چه قطعات و لوازمی نیاز است؟

اره نواری، اره مویی و اره لنگ ها، سه نمونه از دستگاه های برشی هستند که از گذشته تا کنون مورد استفاده قرار می گیرند. اره لنگ جزو اولین اره های موجود در بازار بوده و سال های بعد، اره نواری دستی و اره مویی برای ایجاد برش ها با سرعت و دقت بیشتر به بازار عرضه شده اند.

اره نواری دارای انواع مختلفی می باشد که یکی از پرکاربرد ترین آن ها به خاطر حمل آسان، نصب و جدا شدن ساده از سطح، دستگاه اره‌ برقی نواری رومیزی می باشد. اره نواری رومیزی به نسبت اره نواری های عمودی، از ابعاد کوچکتری برخوردار بوده و برای برش های ساده، قطع و شکل دادن به الوار های کوچک و برخی از فلزات و پریفرم ها مناسب می باشد.

ساخت اره نواری رومیزی و نمونه های دیگر آن، کاملا شبیه به هم بوده و تفاوت هایی که میان انواع مختلف اره نواری رومیزی و عمودی محسوس می باشد، نوع تیغه، طرز کار اره، قدرت موتور و همچنین تعداد محور هایی است که در ساخت دستگاه های متنوع برشی به کار گرفته شده است.
اره نواری رومیزی، همانطور که از عکس بالا مشخص است، پایه و میز مخصوصی را دارا می باشد و طبق نکات ایمنی، دستگاه اره نواری مورد نظر باید به کمک بست های مخصوص، به این میز کار فیکس شود.

شرکت های سازنده اره نواری مشغول در ایران، صد صنعت، ایران برش و غیره می باشند که هرکدام، عرضه محصولات مختلف خود از قبیل اره نواری فولاد بر ، دستی، عمودی که بسته به نوعشان می توانند برای برش دادن فلز ها و یا چوب استفاده می شوند، بر عهده نمایندگی های فروش در سراسر کشور قرار می دهند.

کارخانه های مختلف فرانسوی، آلمانی و … که همگی در زمینه تولید اره نواری و دستگاه های برش مختلف فعالیت می کنند، محصولات خود را حتی به بازار ایران هم روانه می سازند. اما اگر به دنبال نوعی اره نواری خوب و دارای قیمت مناسب هستید، اره نواری ساخت ایران را خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.