پسری با حنا هندی شرابی بدن خود را رنگ کرد

حنا هندی شرابی از عصر برنز برای تزئین بدن زنان برای جشن ها استفاده می شد، جایی که اعتقاد بر این بود که حنا برکت و شانس می آورد و نماد شادی و زیبایی بود.

طراحی عروس ممکن است چند ساعت طول بکشد، بنابراین آماده باشید که مدتی ثابت بنشینید. برای یافتن هنرمندان واجد شرایط در منطقه خود تحقیق کنید، اگر به خالکوبی حنا علاقه مند هستید یا اگر هنرمند هستید، می توانید کیت ها را بخرید و تمرین خود را انجام دهید.

آموزش های آنلاین زیادی برای کمک به این موضوع وجود دارد. حتماً دستورالعمل‌های مراقبت‌های بعدی که توسط هنرمند یا راهنمای آنلاین داده شده را دنبال کنید تا خالکوبی حنا شما ماندگار شود.

طرح های مهندی معمولاً به رنگ نارنجی یا قهوه ای تیره روی پوست قرار می گیرند. برخی از هنرمندان ممکن است پیشنهاد دهند تا خالکوبی موقتی مانند این را در رنگ مشکی طراحی کنند (سیاه سایه محبوبی برای خالکوبی های معمولی است و مشتریان غربی اغلب این درخواست را دارند) اما مراقب باشید.

حنا

مهندی واقعی با برگ های حنا و روغن های طبیعی درست می شود و هرگز سیاه نمی شود. به منظور تولید مواد شیمیایی سیاه اغلب به مخلوط اضافه می شود و در حالی که استفاده از حنا برای پوست کاملا بی خطر است، این مواد شیمیایی می توانند باعث ایجاد حساسیت شوند.
خالکوبی از بدو پیدایش در جوامع بشری به عنوان بخشی از فرهنگ ها و آیین ها در سراسر جهان نقش داشته است. برای بسیاری، داشتن خالکوبی یک روش بیرونی بیان است.

با این حال، تعصب از بین نرفته است و هنوز هم به شدت در حال کاهش است. در مقاله Inked Well، دیوید کربی جنبه‌های تاریخچه خالکوبی و همچنین محبوبیت نمادین خالکوبی در میان طبقه متوسط امروزی را بررسی می‌کند.

دیدگاه‌های کلیشه‌ای کربی در مورد «قربانیان» خالکوبی شده به سرعت تغییر می‌کند و او به مصاحبه با برخی از خالکوبی‌های محلی تالاهاسی، فلوریدا می‌پردازد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.