پودر ماشین لباسشویی 400 گرمی در آب حل نمی شود

شوینده لباسشویی یک مایع لباسشویی با ترکیبات مشابه پودر ماشین لباسشویی 400 گرمی  است و برای شستشوی پارچه های سنگین مانند لباس زیر، ملافه و ملحفه مناسب است. حلالیت آب خوبی دارد و به سرعت در آب سرد حل می شود تا نقش خود را به طور کامل ایفا کند.

سورفکتانت های غیر یونی کم کف اغلب به مواد شوینده لباس اضافه می شود، بنابراین شستشوی آن آسان تر است. در مقایسه با پودر لباسشویی، مواد شوینده لباسشویی کمتر قلیایی هستند.

عملکرد ملایم تری دارند، به لباس ها آسیب نمی رسانند و استفاده از آن راحت تر است؛ مواد شوینده لباسشویی عموما از سورفکتانت های غیریونی مقاوم در برابر آب استفاده می کنند که هم در آب نرم و هم در آب سخت موثر هستند.

می توان آن را به مواد شوینده لباسشویی غیر سمی (مانند مواد شوینده لباسشویی ابریشمی و پشمی و غیره) تبدیل کرد، خاصیت قلیایی کمی دارد، بنابراین می توان از آن برای شستن پارچه های ظریف مانند ابریشم و پشم استفاده کرد و لباس های شسته شده کمتر تحریک کننده هستند. پوست. قیمت مواد شوینده لباسشویی بسیار گرانتر از مواد شوینده لباسشویی است.
پودر صابون برای لباس های صمیمی مناسب است
سورفکتانت های موجود در پودر لباسشویی معمولی عموماً از نفت سنتز می شوند، در حالی که سورفکتانت های اصلی پودر صابون به سادگی از روغن های طبیعی صابون سازی می شوند و با توجه به تفاوت در سورفکتانت های اصلی، ویژگی های محصول نیز تفاوت زیادی را نشان می دهد.

در کف لگن سینک وجود دارد، محلول در هنگام لمس با دست احساس سوزش می کند، مقدار کف بسیار کم است و خاصیت شویندگی ضعیفی دارد. با افزودن مقدار زیادی، راندمان شستشوی آن همچنان بسیار پایین است و بوی آن تند است. بوی قلیایی در بینی.

عملکرد، و بدون بوی تند. پودر لباسشویی پایین به آهستگی در آب حل می شود، محلول آبی کدر است.