کار با انواع اره نواری ساخت ایران

آیا تنها اره نواری ساخت کشور های خارجی دارای کیفیت می باشد؟ به نظر شما، اره نواری چوب بر و یا فلز بر ساخت و یا مونتاژ ایران، نمی تواند از کیفیت بالایی برخوردار باشد؟ کار با اره نواری به چه صورت است؟
اره نواری، در دو نوه چوب بر و فلز بر به بازار عرضه شده است. تفاوتی که میان این دو نوع از اره نواری مشاهده می شود، نوع تیغه و در برخی از مواقع، تعداد محور های به کار گرفته شده در ساخت این دستگاه کاربردی می باشد.
انواع اره نواری به صورت ایستاده، افقی، رومیزی و قابل حمل می باشد که هر یک با داشتن موتور های مختلف، امکان برش با دقت های گوناگون را خواهد داشت. در گذشته که برای برش چوب و پلاستیک های نرم از اره لنگ استفاده می شد، هم هزینه ها بیشتر بود و هم اینکه برش ها چندان دقیق نبود. حال که اره نواری به بازار عرضه شده، هم هزینه های تولید به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کرده که این مسئله به خاطر سرعت بخشیدن به پروسه کاری می باشد و از طرفی دقت در برش ها بسیار زیاد است.
اره نواری می تواند از دو یا تعداد بیشتری محور تشکیل شده باشد که یک محور نقش اصلی را داشته و با چرخیدن، تیغه را به حرکت در می آورد و محور های دیگر تنها نقش پخش کننده میزان نیرو را دارند.
کار با اره نواری بسیار ساده تر از اره لنگ می باشد و باید تنها مسائل ایمنی از قبیل گیره، پایه و محافظ در حین کار، مورد بررسی قرار گیرد.
انواع اره نواری موجود در بازار داخلی، هم می تواند نمونه هایی از ساخت کشور های خارجی باشد و هم نمونه هایی از ساخت و یا مونتاژ ایران. بر خلاف تصور خیلی از خریدار های اره نواری که تصور می کنند کیفیت محصولات خارجی بسیار بالاتر است، باید گفت که سخت در اشتباه بوده و کارخانه هایی در ایران فعال هستند و ساخت و آماده سازی اره نواری چوب بر یا فلز بر را بر عهده دارند که با به کارگیری قطعات و لوازم یدکی خوب و باکیفیت، بهترین دستگاه های اره‌ برقی نواری را از طریق فروشگاه های اینترنتی و یا نمایندگی های فروش در سراسر کشور، در دسترس مشتری قرار می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.