کشف ساعت unique sc در یکی از مقبره های قبرستان خالد نبی

اولین ساعت‌ها متعلق به اواخر قرن پانزدهم (حدود سال 1480) هستند. با این حال، این اختراع اغلب به ساعت ساز نورنبرگ، پیتر هله یا هنلاین نسبت داده می شود که ساعت های بسیار کوچکی را در آغاز قرن شانزدهم (حدود 1510) طراحی کرد.

بدنه این ساعت unique sc برای مدت طولانی شکل بیضی داشت، از این رو نام مستعار آنها تخم نورنبرگ است. آنها به تدریج صاف می شوند تا ساعت های جیبی را بدهند.

تا اوایل قرن بیستم، رایج‌ترین مدل ساعت، ساعت جیبی (یا فوب) بود که در جیب قرار می‌گرفت یا حتی به انتهای نوار یا زنجیر متصل می‌شد. در سال 1904 بود که ساعت مچی توسط لوئی کارتیه فرانسوی و هانس ویلسدورف سوئیسی اختراع شد. سپس ساعت‌های مچی عمدتاً توسط ورزشکاران و مشتریان زن استفاده می‌شود.

در قرن بیست و یکم، ساعت مچی دموکراتیک تر شد. تا دهه 1920، ساعت‌ها مکانیسم‌های سیم پیچی دستی داشتند: فنر باید هر روز به‌صورت دستی دوباره تنیده می‌شد.

ساعت unique sc

ساعت‌های اتوماتیک در سال 1926 با افزودن یک روتور که فنر را در حین حرکت مچ محکم می‌کند، این را تغییر می‌دهند.

اما ما باید تا سال 1957 صبر می‌کردیم تا شاهد اولین انقلاب در دنیای ساعت باشیم: ظهور ساعت‌های برقی که برای کار کردن به سیم‌پیچ دستی و تکان دادن نیاز نداشتند. این محصول جدید به سرعت محبوبیتی را که به آن معروف است، به ویژه در بین ورزشکاران به دست آورد. این اختراع در سال 1969 با انقلاب دوم دنبال شد: ایجاد اولین ساعت کوارتز.

و KLOKERS؟
Klokers ساعت های کوارتز ساخت سوئیس را با تسمه ها و لوازم جانبی قابل تعویض ارائه می دهد. کلوکرها کل تاریخ ساعت را با خود حمل می کنند، زیرا می توان آنها را به طور سنتی روی مچ و همچنین به عنوان یک ساعت جیبی یا روی میز مانند ساعت رومیزی قرار داد. کاربردها را تغییر دهید و سبک خود را ایجاد کنید!

ساعت‌های Klokers زمان را به روشی اصلی نمایش می‌دهند. این دیگر عقربه‌ها نیستند که می‌چرخند، بلکه خود شماره‌گیر هستند»