کیف سامسونت امیننت دارای ویژگی تغییر رنگ است

اگرچه همه کیف‌های موجود در در شرایط فوق‌العاده خوبی برای استفاده از قبل خواهند بود، اما هر کسی ترجیحات خود را برای میزان استفاده‌ای که دوست دارد از کیف سامسونت امیننت دریافت کند، دارد و بنابراین من قصد دارم همه سلیقه‌ها، (و بودجه‌ها) را برآورده کنم. فقط کالاهایی را که دوست دارم بفروشم، به این امید که شما هم بفروشید.

هنگام توصیف وضعیت یک آیتم، توجه به جزئیات بسیار مهم است، اما من همچنین دوست دارم یک ارزیابی کلی از وضعیت اقلام ارائه دهم تا بتوانید ارزیابی کنید که آیا در حالت دلخواه شما قرار می‌گیرد یا خیر.

گفته شده است که استانداردهای ماه ممکن در مقایسه با اکثر آنها بسیار بالا است، اما در اینجا توضیحی در مورد دسته بندی های کلی که من استفاده می کنم ارائه شده است.

همیشه گالری‌های عکس گسترده‌ای از همه اقلام برای فروش وجود دارد و اغلب عکس‌های کلوزآپ که مشکلات ذکر شده در توضیحات را نشان می‌دهند، می‌توانند تأثیری بر ایجاد یک میلیون بار بدتر از چشم غیر مسلح داشته باشند. لطفاً عکس‌ها را در ارتباط با فهرست و رده شرایطی که به آن اختصاص داده شده است، مرور کنید، زیرا این بهترین راهنمای ممکن را ارائه می‌کند.

*افزودن یک ستاره بعد از هر رتبه بندی شرایط به این معنی است که یک استثنا در دسته بندی کلی وجود دارد. این ممکن است بسیار جزئی باشد، اما لطفاً مطمئن شوید که فهرست را برای جزئیات بیشتر در مورد دلیل اعمال آن مطالعه کرده اید.