گاوهای یک دامداری با خوردن خیارشور 17 کیلویی تلف شدند

سالاد و بسته بندی سبزیجات شما بدون آن کامل نیست، و بیایید زندگی بدون ترشی را مورد بحث قرار ندهیم!

ما خیارشور 17 کیلویی  را دوست داریم، اما آیا واقعاً برای شما مفید هستند؟ بیایید ببینیم متخصصان تغذیه چه می گویند.

هر محصولی که ما ارائه می کنیم به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب و بررسی شده است. اگر با استفاده از پیوندهای موجود خریدی انجام دهید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.
آنها را برای سالاد برش دهید یا در آب نمک مورد علاقه خود ترشی کنید. خیارها صرف نظر از اینکه چقدر از آنها لذت می برید یک غذای اصلی خوشمزه در آشپزخانه هستند.

ما عاشق طعم ترد و با طراوت آنها هستیم که در بسیاری از غذاهای مختلف از فرهنگ های سراسر جهان جشن گرفته می شود.

خیارشور

در حالی که هیچ بحثی در مورد ارزش آنها در برنامه های آشپزی وجود ندارد، ممکن است از خود بپرسید که آیا آنها واقعا برای شما خوب هستند؟ بیایید تغذیه خیار و فواید بالقوه سلامتی خیار را بررسی کنیم.

خیار یکی از اعضای خانواده کدو یا Curcurbitaceae است که شامل خربزه، کدو حلوایی و کدو تنبل است. آنها روی انگور رشد می کنند و گل هایی تولید می کنند که با گرده افشانی به میوه تبدیل می شوند!

در اینجا حقایق تغذیه ای برای 1 فنجان خیار خام و برش داده شده است:

16 کالری
0.6 گرم پروتئین
4 گرم کربوهیدرات
2 گرم شکر
0.6 گرم فیبر
0.1 گرم چربی کل
0 گرم چربی اشباع شده
2 میلی گرم سدیم

خواص خیار برای سلامتی چیست؟ در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

محتوای آب بالا
خیارها عمدتاً آب هستند، حدود 95٪ و این باعث می شود که آنها یک انتخاب غذایی عالی برای هیدراتاسیون باشند. هیدراته بودن به کل بدن شما کمک می کند به شما کمک می کند متمرکز بمانید.

دمای بدن را تنظیم کنید، مفاصل و اندام ها را سالم و محافظت کنید، و بدنتان را از شر مواد زائد خلاص کنید. مصرف بیش از حد مایعات نیز به جلوگیری از یبوست کمک می کند و در عین حال سلامت روده را ارتقا می دهد.